1853 - Danmark - 1 I - 4400
4 R.B.S. Thiele I på brev med indhold dateret Brejninge d. 13.6.1853 annulleret med nr.stempel "32" og sidestemplet antiqua Kallundborg. d. 14.6.1853 til Kjøbenhavn.
Lot: 252877
DKK 200,00 |
4 RBS
Thiele I