1866 - Danmark - 13 - 9670
4 sk. Krone/Scepter på dampskibsbrev med indhold dateret i Løgstør d. 23.11.1866 annulleret med nr.stempel "4" og sidestemplet antiqua Aalborg d. 24.11.1866 til Aalborg. Mærke med mindre takningsskade.
Lot: 256496
DKK 125,00 |