1913 - Danmark - SK 0845 - 3390
1 øre og 2 øre (par) Bølgelinie på brevkort (Store Karlsminde ved Lynæs) dateret St. Carlsminde og annulleret med stjernestempel LYNÆS og sidestemplet Frederiksværk d. 24.7.1913 til København.
Lot: 256770
Sluttet | 30-11-2016 21:06:40 |
Vindende bud: | DKK 220,00 |
Bud historik: | 4 bud |
Postkort > Danmark Topografi