1926 - Danmark - 6760
Del af togkort med foto stemplet RIBE * D.S.B. * d. 8.9.1926. Forside mangler.
Lot: 256944
DKK 60,00 |
Danmark stempler
Bureaustempler
Breve > Danmark diverse > Pas m.m.