1915 - Danmark - SK 1564 - 1915
5 øre Chr. X på brevkort dateret Strands annulleret med stjernestempel VISTOFT og sidestemplet Knebel d. 18.8.1915 til Hadsten.
Lot: 258003
DKK 75,00 |