1924 - Danmark - 70 - 3700
15 øre Chr. X på brevkort (Hammershus i det 12. århundrede) fra Sandvig stemplet København d. 20.5.1924 og sidestemplet "Fra Rønne" til København.
Lot: 258559
DKK 60,00 |
Breve > Danmark stempler > Bornholm