Kurven er tom.
1936 - Grønland - 1-5 - 3970
Komplet sæt Thule udg. på uadresseret fortrykt kuvert fra Kap York Stationen Thule stemplet Thule Grønland d. 10.8.1936. Bagklap mangler.