1907 - Danmark - Brugt m. mærke - 3785
Salomons Kapel, håndtegnet akvarel postkort signeret “VF”. Anvendt fra Charlottenburg, Tyskland. Kvalitet 7
Lot: 376
Sluttet | 11-04-2017 21:43:45 |
Vindende bud: | DKK 100,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Postkort
Danmark Topografi