1912 - Slesvig - DAKA 192.02 - 6384
5 pfg. Germania på brevkort dateret Avnbølmark stemplet Ulderup (Kr. Sonderburg) d. 23.12.1912 til Tørsbøl pr. Hockerup.
Lot: 264181
Sluttet | 28-06-2017 21:44:56 |
Vindende bud: | DKK 75,00 |
Bud historik: | 1 bud |
Slesvig
Nordslesvig Stempler