1962 - Sverige
Ufrankeret ONUC air letter med indhold dateret Albertville stemplet Organisation des Nationes Unies au Congo d. 25.6.1962 til Stockholm, Sverige. Fra Svenska Teknikkergruppen i Congo.
Lot: 264767
DKK 125,00 |