Glemt din adgangskode? Bare rolig, vi kan håndtere det
1946 - England
Ufrankeret fortrykt krigsfange-foldebrev dateret d. 23.2.1946 stemplet Prisoner of War Camp 191 til Velden, Østrig. Sendt fra tysk krigsfange i Crewe Hall Camp, Cheshire. Britisk efterkrigscensur i Østrig.