1931 - Danmark - SK 1492 - 7100
15 øre helsagskuvert (fabr. M-46) annulleret med udslebet stjernestempel VEJLE FJORD og sidestemplet Vejle d. 1.10.1931 til Dreslette pr. Flemløse. Kuvert skåret i toppen.
Lot: 266578
DKK 45,00 |
Helsager
Konvolutter