Island

20 aur Museum på brevkort (Fra Hellisheidi) dateret Reykjavik d. 5.3.193x annulleret med del af norsk maskinstempel og sidestemplet "Paquebot" til Taulov, Danmark.

Lot: 267291
DKK 125,00