1937 - Spanien
Ufrankeret fortrykt feltpostkort fra de italienske frivillige styrker i Spanien stemplet Uff. Postale Speciale 2 d. 24.5.1937 til Rom, Italien. Kortet dateret i Salamanco.
Lot: 267773
Sluttet | 23-08-2017 21:43:50 |
Vindende bud: | DKK 200,00 |
Bud historik: | 1 bud |