1862 - Danmark - 3
2 sk. 1855 udg. med fuld rand single på pænt lokalbrev fra provinsen annulleret med nr.stempel “121” og side-stemplet med blåt antiqua Kiel d. 28.10.186x (1862-63). Signeret Carl Lange. Smukt brev. AFA 14000,-
Lot: 15
Sluttet | 29-10-2017 23:59:00 |
Start bud: | DKK 4.000,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Breve > Slesvig > Schleswig-Holstein