1908 - Island - Bk21
10 aur Chr. IX helsagsbrevkort dateret i Reykjavik d. 20.12.1908 annulleret med britisk stempel i Edinburgh 8 d. 1.1.1909 og sidestemplet “Paquebot” til Lübeck, Tyskland.
Lot: 705
Sluttet | 19-09-2017 22:45:36 |
Vindende bud: | DKK 850,00 |
Bud historik: | 2 bud |