1906 - Norge - 55
Spidsbergen 5/20 øre provisorisk Joh. Giæver udgave annulleret violet “Bellsund 1906” og 5 øre Posthorn stemplet Bergen d. 4.8.1906 på brevkort dateret Bell Sund d. 26.7.1906 til Marseille, Frankrig. Lidt løs.
Lot: 738
Sluttet | 29-10-2017 23:59:00 |
Start bud: | DKK 1.000,00 |
Bud historik: | 0 bud |