1915 - Danmark - EB 33 - 2840
5 øre Soldater-Brevkort dateret Ny Holte og stemplet Holte d. 4.1.1915 til København.
Lot: 269954
Sluttet | 29-10-2017 21:14:30 |
Vindende bud: | DKK 83,00 |
Bud historik: | 2 bud |
Helsager
Enkeltbrevkort
Breve > Danmark posthistorie > 1. verdenskrig