1917 - Danmark - Brugt m. mærke - 5791
Haundrup, landejendom med lille butik. Fotokort dateret "Haundrup" og stemplet Pederstrup. U/no.
Lot: 271390
DKK 45,00 |
Postkort
Danmark Topografi