1904 - Danmark - KK 8, 37 - 9800

8 øre helsags korrespondancekort med fuld rand opfrankeret med 1 øre Våben i parstykke dateret Løkken og stemplet Hjørring d. 23.6.1904 til København.

Lot: 271637
DKK 75,00