1922 - Island - 1000
20/25 aur Provisorium på brevkort (Gadeparti fra Reykljavik) dateret inspektionsskibet "Islands Falk" og stemplet Seydisfjördur d. 10.4.1922 til København, Danmark.
Lot: 273076
Sluttet | 06-12-2017 21:05:25 |
Vindende bud: | DKK 313,00 |
Bud historik: | 2 bud |
Postkort
Island
Breve > Island > Kongedømme