1953 - Danmark - 337 - 9900
30 øre Fr. IX (skåret i toppen) på skibsbrev annulleret Frederikshavn d. 7.12.1953 og sidestemplet violet "Læsø-Frederikshavn" til København.
Lot: 275320
DKK 125,00 |
Skibspost