1911 - Danmark - T 7 - 8782
3 øre lokalt tjenestebrevkort dateret Urlev stemplet Braaskov d. 10.5.1911 til Stenderup.
Lot: 275650
DKK 60,00 |
Helsager
Tjenestebrevkort