1995 - Egypten

Egypten 80 p. på brevkort dateret d. 7.6.1995 og sidestemplet Ayia Napa Cyprus d. 14.6.1995 til Reykjavik, Island. Mystisk forsendelse.

Lot: 275815
DKK 30,00