1858 - Danmark - 4 - 7620
4 sk. 1854 udg. på brev med indhold dateret Sønder Vinkel d. 15.6.1858 annulleret med nr.stempel "38" og sidestemplet BLÅ antiqua Lemvig d. 18.6.1858 til Møllegaarden pr. Ringkjøbing. Lidt nusset.
Lot: 276273
Sluttet | 21-02-2018 21:11:12 |
Vindende bud: | DKK 176,00 |
Bud historik: | 2 bud |