1926 - Danmark - 152 - 4874
20/30 øre Provisorium på brevkort (Dampfærgen "Danmark", Gjedser-Warnemünde) dateret p.t. Østersøen og stemplet Gjedser d. 26.2.1926 til Rom, Italien.
Lot: 276915
DKK 150,00 |
Postkort > Skibe