1920 - Danmark - AM 2a - 8900
3 øre Bølgelinie - perlegrå - og 7 øre Chr. X automatsammentryk og 5 øre Chr. X på brev stemplet Randers JB.P.E. d. 26.2.1920 til Hellerup. AFA: 2500,-
Lot: 163067
DKK 800,00 |
Breve > Danmark udgaver > Automat mærker/Skåret