1826 - Slesvig
1826. Portobrev fra Hamburg dateret d. 12.9.1826 til Bordeaux, Frankrig. Liniestempel: L.P.B.4.R. og rammestempel "Pays-Bas par Valencienes". Ank.stemplet d. 22.9.1826.
Lot: 280217
DKK 150,00 |
Førfilateli/Franco
Breve > Slesvig > Slesvig