1903 - Danmark - SK 0985 - 4861
10 øre Våben på brev med indhold dateret Orenæs d. 9.4.1903 annulleret med stjernestempel OREHOVED til Nørre-Alslev. Ank.stemplet d. 9.4.1903. Anvendt ca. 1 år tidligere end angivet i Skilling
Lot: 282096
Sluttet | 15-08-2018 21:24:50 |
Vindende bud: | DKK 125,00 |
Bud historik: | 2 bud |
Våbentype
Våbentype vm. III