1953 - Danmark - 320 - 8400
20 øre Fr. IX på brevkort dateret "Mols Kro" stemplet Aarhus d. 3.4.1953 og sidestemplet "Rutebilbrev" til Odense.
Lot: 282279
DKK 75,00 |
Breve > Danmark stempler > Rutebilstempler