1867 - Tyske Stater
1867. Francobrev stemplet Hambrug TH. &. T. d. 21.6.1867 til Sevilla, Spanien. Stor del af bagsiden mangler.
Lot: 282482
DKK 75,00 |
Europa
Tyskland
Tyske Stater
Thurn & Taxis