6780 - Slesvig - DAKA 158.02 - 1874

½ gr. lokalt helsagsbrevkort dateret Wodder d. 2.9.1874 stemplet Scherrebeck d. 4.9.1874 til Meolden pr. Scherrebeck.

Lot: 668
Sluttet 26-09-2018 12:25:33
Start bud: DKK 400,00
Bud historik: 0 bud