1849 - Dansk Vestindien

1849. Portobrev med indhold dateret Guayra d. 22.5.1848 med stempel Correos de Venezuela med transitstempel St-Thomas d. 28.5.18484 til London, England. Ank.stemplet d. 22.6.1849.5

Lot: 295702
DKK 600,00