1919 - Frankrig
Ufrankeret amerikansk feltpostkort fra Biarritz, Frankrig dateret d. 15.4.1919 og stemplet Rec'd from Army Bordeaux d. 18.4.1919 til Huntingdon, USA. Amerikansk unit censor no. A4890
Lot: 296678
DKK 45,00 |