1906 - Danmark - SK 1172 - 8800

5 øre Chr. IX på brevkort dateret Dollerup Mølle annulleret med stjernestempel SKJELHØJE og sidestemplet bureau Herning - Viborg T.1149 d. 9.11.1906 til Løgstør.

Lot: 298184
DKK 200,00