1852 - Danmark - 1 Ia - 3000

4 R.B.S. Thiele I på Preis-Courant dateret Stockholm d. 2.9.1852 annulleret med nr.stempel “24” og sidestemplet antiqua Helsingør d. 7.9.1852 til København. Forwarding stempel “Balfour, Ellah, Rainals & Co./Elsenore”. Tidlig forsendelse fra Sverige, ikke omtalt hos Karsten Jensen.

Lot: 5
Sluttet 04-11-2019 10:06:28
Start bud: DKK 2.500,00
Bud historik: 0 bud