1886 - Danmark - 1000
Tysk 10 pfg. helsagsbrevkort dateret Stettin d. 10.9.1886 påskrevet “pr. S/S Dronning Lovisa” annulleret med nr.stempel “1” i København og sidestemplet K.OMB.1 d. 11.9.1886 til København, Danmark.
Lot: 544
Sluttet | 01-12-2019 23:59:00 |
Start bud: | DKK 500,00 |
Bud historik: | 0 bud |
Europa
Tyskland
Tyske Rige