1886 - Danmark - 1000

Tysk 10 pfg. helsagsbrevkort dateret Stettin d. 10.9.1886 påskrevet “pr. S/S Dronning Lovisa” annulleret med nr.stempel “1” i København og sidestemplet K.OMB.1 d. 11.9.1886 til København, Danmark.

Lot: 544
Tid tilbage:Auktionen er afsluttet
Sluttet29-10-2019 21:54:18
Start bud:DKK 500,00
Eftersalg slutter:01-12-2019 23:59:00 (9 dage 1 timer )
Køb dette lot på eftersalget for DKK 600,00
Inkluderer gebyrer (20 %)