1851 - Danmark - DAKA 179.05 - 6400

4 R.B.S. Ferslew tæt klippet på brev dateret Ulkeböll og annulleret med stumt stempel (DAKA 179.09), samt sidestemplet antiqua Sonderburg. d. 3.7.1851 til Skaarup pr. Svendborg. God kombination.

Lot: 177905
DKK 1.000,00