1962 - Danmark - KK 67 - 4862
30 øre Fr. IX helsags korrespondancekort (fabr. 111) med Julemærke 1962 dateret Majbølle og stemplet Guldborg d. 23.12.1962 til Tarup pr. Odense.
Lot: 318231
DKK 250,00 |
Helsager
Korrespondancekort
Breve > Danmark udgaver > Julemærker m.m.