1913 - Danmark - 79 - 1913
3 øre Bølgelinie på lokalt brevkort (Middelgrundfortet) dateret "Mg" (= Middelgrund) og stemplet d. 3.8.1913.
Lot: 342434
Sluttet | 09-03-2022 21:11:50 |
Vindende bud: | DKK 33,00 |
Bud historik: | 2 bud |