1924 - Sverige
Ufrankeret fransk F.M. brevkort (Stockholm) stemplet "Marine Francaise * Service a la Mer *" og dateret i Stockholm til Charlindrey, Frankrig. Ank.stemplet d. 14.6.1924. Antagelige fra fransk flådebesøg i Sverige.
Lot: 356109
DKK 125,00 |