1883 - Danmark - Brugt u. mærke - 8600
Silkeborg. Kartonkort med tegning signeret "JR"(?). Dateret 18.7.1883
Lot: 358832
Sluttet | 03-07-2022 21:45:28 |
Vindende bud: | DKK 9.428,00 |
Bud historik: | 26 bud |
Postkort
Kartonkort
Postkort > Tegnede Kort