1905 - Danmark - KK 10 - 3000
10 øre helsags korrespondancekort med indhold dateret i Helsingør annulleret med svensk skibsstempel "Från Danmark" og sidestemplet Helsingborg d. 8.10.1905 til Helsingborg, Sverige.
Lot: 365790
DKK 100,00 |
Helsager
Korrespondancekort
Breve > Sverige > Skibspost