1920 - Færøerne - 68 - 3800
5 øre Chr. X i parstykke på brevkort (Parti fra Skuö) dateret d. 30.6.1920 og stemplet Kjøbenhavn d. 5.7.1920 til København. Uden skibsstempel.
Lot: 244647
DKK 75,00 |
Postkort
Færøerne
Breve > Færøerne > Posthistorie