1862 - Danmark - 3

2 sk. 1855 udg. med fuld rand single på pænt lokalbrev fra provinsen annulleret med nr.stempel “121” og side-stemplet med blåt antiqua Kiel d. 28.10.186x (1862-63). Signeret Carl Lange. Smukt brev. AFA 14000,-

Lot: 15
Sluttet 29-10-2017 23:59:00
Start bud: DKK 4.000,00
Bud historik: 0 bud