1912 - Danmark - SK 0396 - 3330
5 øre Bølgelinie på brevkort dateret Gjørløse Skole med stjernestempel GJØRLØSE og sidestemplet Hillerød d. 12.12.1912 til København. Pussig stempel indstilling: 12.12.12.1-2 E. Skilling 1000,-
Lot: 478
Sluttet | 29-10-2017 23:59:00 |
Start bud: | DKK 500,00 |
Bud historik: | 0 bud |