1928 - Sverige
Letland 20 s. Våben på brevkort dateret Riga d. 20.6. 1928 annulleret med svensk stempel i Stockholm 28.6. 1928 og sidestemplet med skibsstempel “Från Letland” til Stockholm, Sverige. Sjælden skibspost.
Lot: 755
Sluttet | 29-10-2017 23:59:00 |
Start bud: | DKK 1.500,00 |
Bud historik: | 0 bud |