Kurven er tom.
1911 - Norge
10 øre Posthorn på brevkort (Lap i Norge) dateret Lyngenfjord og stemplet Trondhjem d. 23.8.1911 med violet sidestempel "Advent Bay * Spitsbergen *" til Bamberg, Tyskland.