1953 - Denmark - 320 - 8400
20 øre Fr. IX på brevkort dateret "Mols Kro" stemplet Aarhus d. 3.4.1953 og sidestemplet "Rutebilbrev" til Odense.
Lot: 282279
DKK 75.00 |
Sold out
Engraved Issues
Covers > Denmark cancellations > Coachcancels